KONSULTACJE ON-LINE Z NAUCZYCIELAMI SZKOŁY PODSTAWOWEN NR 39 W GDAŃSKU
L.p. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
DZIEŃ |
GODZINY |
1 |
Adam Popek |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK WTOREK, CZWARTEK |
17.00 U
18.00 R |
2 |
Adriana Przybylska |
WTOREK ŚRODA |
12.00 – 13.00 U 13.00 – 14.00 R |
3 |
Agnieszka Andruszak |
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK WTOREK, CZWARTEK |
17.00-18.00 U 17.00-18.00 R |
4 |
Agnieszka Końko-Stańkowska |
Konsultacje dla rodziców/uczniów o godz. 16.00 : 4A poniedziałek 5C wtorek 6 B i 6C czwartek 6D piątek 7B środa |
|
5 |
Alicja Kaśków |
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK WTOREK, CZWARTEK |
8.00-8.30 U 17.00-17.30 R |
6 |
Alicja Koprowska |
PONIEDZIAŁĘK-PIĄTEK |
8.00-9.30 R (+propozycje działań) 16.00-17.00 R |
7 |
Alicja Słomion |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK ŚRODA |
13:00 – 13:30 R
15: 00 – 15:30 R |
8 |
Alicja Zakrzewska |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK CZWARTEK |
11.00-11.30 U/R
10.30-11.00 U/R |
9 |
Alina Pietrzak |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
16.00-17.00 U/R |
10 |
Aneta Matyjaszczyk |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.00-10.30 U/R |
11 |
Angelika Kołtun |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.00-10.30 U/R |
12 |
Anna Koszarowska |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
9.00-9.30 U/R 15.00-15.30 U/R |
13 |
Anna Król |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.30-11.00 U/R 16.00-16.30 U/R |
14 |
Anna Rząp |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
12.00-13.00 R |
15 |
Anna Welz |
BIOLOGIA PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
8.00-8.30 U/R |
CHEMIA CZWARTEK (klasy siódme) ŚRODA (klasy ósme) |
13.00-14.00 U/R 12.00-13.00 U/R |
||
16 |
Barbara Augusiak |
PONIEDZIAŁĘK-PIĄTEK |
16.00-17.00 R |
17 |
Bożena Florczuk |
WTOREK |
10:00-11:00 R |
18 |
Bożena Giecołd |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
16.00-16.30 U 16.30-17.00 R |
19 |
Bożena Orłowska |
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK |
17:00 – 17:30 U/R |
20 |
Danuta Musińska |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
16.00-17.00 U/R |
21 |
Donata Chmielińska |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.00-10.30 U/R |
22 |
Emilia Kwolek |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
16.00-16.30 R |
23 |
Emilia Romaniuk-Formela |
WTOREK |
10.00-11.00 U/R |
24 |
Ewa Jaworska |
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK |
8.00-9.00 |
25 |
Ewa Wrosz |
Konsultacje dla rodziców 15.00-15.45 - poniedziałek - VIIIB - wtorek - VIIB - środa - VID - czwartek - VC - piątek - VIC |
|
26 |
Hanna Adamska |
Konsultacje dla rodziców klasy I - środa 13.45-14.15 Konsultacje dla rodziców klasy II - piątek 12.45-13.15 Konsultacje dla rodziców klasy III - czwartek 14.45-15.15 |
|
27 |
Hanna Sawa |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
15.00-16.00 U/R |
28 |
Izabela Fischer |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
17.00-17.30 U/R |
29 |
Joanna Dębniak |
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA |
16.00-17.00 U/R |
30 |
Joanna Myszka |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
17.00-17.30 R |
31 |
Jolanta Gorzkowska |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
17.00-18.00 U/R |
32 |
Katarzyna Gniedziejko |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.30-11.00 U/R 16.00-16.30 U/R |
33 |
Ksymena Wilk |
PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK PIĄTEK |
11.00-11.30 U 14.00-14.30 R |
34 |
Maciej Danowski |
PONIEDZIAŁEK CZWARTEK |
12.00-13.00 U/R 12.00-13.00 U/R |
35 |
Magdalena Grobelna |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
8.30-9.30 U/R |
36 |
Magdalena Rutkowska |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK PIĄTEK ŚRODA |
11.45-13.00 U 10.45-11.30 U 11.45-12.30 R |
37 |
Małgorzata Beńko |
WTOREK CZWARTEK |
16:30-17:00 U 16:30-17:00 R |
38 |
Małgorzata Kardaś |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
8.00-8.30 U/R |
39 |
Maria Dolecka |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
8.30-9.00 U/R |
40 |
Marlena Maśnica |
PONEDZIAŁEK, CZWARTEK WTOREK ŚRODA, PIĄTEK |
12.00-12.30 U 9.00-9.30 R 11.00-11.30 U/R |
41 |
Marta Kolka |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
8.30-9.00 U kl.5b 18.30-19.00 R |
42 |
Mateusz Skrodzki |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
11.00-12.00 U/R |
43 |
Michał Szarafin |
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK WTOREK CZWARTEK PIĄTEK |
11.00-12.00 U 11.30-12.30 U 12.00-13.00 U 13.00-13.30 R |
44 |
Milena Sadowska |
WTOREK-ŚRODA CZWARTEK-PIĄTEK |
12.00-13.00 U/R 11:00-12:00 U |
45 |
Mirosław Behrendt |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, PIĄTEK |
12.00-12.45 U 12.00-12.45 U 8.15 – 9.00 U/R 11.00 – 11.45 U/R |
46 |
Natalia Mering |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
12.00-13.00 R |
47 |
Paula Kamińska |
WTOREK CZWARTEK |
14.30-15.30 R 15.00-17.00 U |
48 |
Sara Boryń |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK |
10.30-11.00 U/R 16.00-16.30 U/R |
49 |
Wojciech Konopka |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTRK WTOREK
|
9.00-10.00 U 11.00-12.00 R |
50 |
Katarzyna Nartowska |
PIĄTEK |
9.00-9.45 U/R |
KONSULTACJE ON-LINE ZE SPECJALISTAMI SZKOŁY PODSTAWOWEN NR 39 W GDAŃSKU
L.p. |
Imię i nazwisko specjalisty |
DZIEŃ |
GODZINY |
1 |
Sylwia Gontarzewska |
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA, PIĄTEK CZWARTEK |
9:00-10:00 R 9:00-10:00 U 8:30- 9:00 U 13:00 – 14:00 R |
2 |
Małgorzata Żmuda |
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK |
12.00-13.00 U 8.00-9.00 R |
3 |
Magdalena Telepska-Kosińska |
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK PONIEDZIAŁEK, ŚRODA WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK |
13.00-14.00 U 8.00-9.00 R 14.00-15.00 R |
U uczeń
R rodzic