Szanowni Państwo,

wkrótce zakończymy ten niezwykle "dziwny" rok szkolny naznaczony pandemią i wynikającymi z niej zmianami. Był to nie tylko bardzo trudny rok nauki dla naszych uczniów, ale także duże wyzwanie dla opiekunów i nauczycieli. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy, a jeśli tak, to będziemy do niej lepiej przygotowani.

W tym roku klasy ósme podjęły inicjatywę pod hasłem: "Zamiast kwiatka". To akcja, która już dwa lata temu miała miejsce w naszej szkole i polegała na tym, że uczniowie i rodzice, jeśli mieli potrzebę wyrażenia sympatii i uznania wobec nauczyciela, przynosili zamiast kwiatów dary dla Hospicjum lub Oddziału Hemoterapii dla dzieci przy GUM. Otrzymałam informację, że wiele klas chce się do tej akcji przyłączyć. Dlatego też wysyłam Państwu listę potrzeb otrzymaną od pracowników Hospicjum.
Lista;

Opatrunki specjalistyczne, np. :Atrauman, Atrauman Ag, Urgo, Urgo Ag, Tegaderm, Tegaderm Film, Hydrofilm, Hydrofilm Plus, Cosmopor E w różnych rozmiarach ( do kupienia w aptece)
Kosmetyki do pielęgnacji w łóżku, np. z firm Seni, Tena(spray do mycia, balsamy w aptece)
Kremy typu Sudocrem, Linomag, Bepathen ( w drogerii)