Nasz kolejny festyn szkolny tym razem pod nazwą „Sąsiedzka Szkoła 2020” już za nami.

Oddawaliśmy głosy na wspólny projekt w Budżecie Obywatelskim!! Tyle się działo!!! Podczas festynu ruszył szkolny projekt szycia woreczków w ramach Gdańskiego projektu „Gdańsk bez plastiku”. Nasi uczniowie mogli uszyć woreczki na żywność. Dodatkowo dzięki wspaniałym Rodzicom kawiarenka jak zwykle pękała w szwach.

Dzięki #centrumtańcagabi oraz #studiomonstars mogliśmy świetnie bawić się w rytm muzyki. Każdy mógł również postrzelać z łuku ze wspaniałym wsparciem #zoltargdansk . Swoją ofertę przedstawił również #złomiarzteam, zapraszając do uczestnictwa w jiu jitsu brazylijskim. Podczas naszego festynu nie mogło zabraknąć Pomorskiej Akademii Szachowej, która dba o rozwój strategicznego myślenia.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Następny festyn już 7 grudnia