W imieniu organizatorów zapraszamy rodziców, opiekunów, pedagogów na kolejny cykl seminariów inspirujących wg Jespera Juula (online).

• Jestem OK taki, jaki jestem – o poczuci własnej wartości. 7/05 zapisy opis
  • Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem. 15/05 zapisy opis
  • Dorosły jak latarnia morska – o przywództwie w rodzinie. 20/05 zapisy opis
  • Agresja – nowe tabu. 22/05 zapisy opis
  • Nastolatek w rodzinie – kiedy kończy się wychowanie. 27/05 zapisy opis

Seminaria inspirujące wg idei Jespera Juula, pod patronatem Familylab Polska. Platforma, na której się spotkamy umożliwia aktywny udział uczestników, możliwe jest zadawanie pytań dotyczących własnej rodziny.

Jesper Juul, autor bestsellera „Twoje kompetentne dziecko”, światowy autorytet w dziedzinie wychowania dzieci.

Terminy:

• godz. wszystkich spotkań 20.00 – 21.30, w terminach jak wyżej
  • koszt uczestnictwa 38 zł/osoba/seminarium
  • forma: uczestnictwo online, z możliwością zadawania pytań
  • seminarium pod patronatem Familylab Polska
  • wydarzenia na Facebooku facebook.com/RodzicJakRzeka

Zapisy i bilety:

• Wymagana rejestracja (poprzez link podany przy każdym temacie, na liście powyżej), wydarzenie na Facebooku, lub tutaj rodzicjakrzeka.clickmeeting.pl
  • Rejestracja indywidualnie na każdy temat
  • Płatność online: kartą płatniczą lub z konta PayPal. Uwaga: do płatności, nie jest wymagane posiadanie konta PayPal ani rejestracja w PayPal. Trzeba wybrać "Kup bilet", a następnie "Zapłać kartą".
  • Jeżeli kwota opłaty za uczestnictwo stanowi dla ciebie barierę, napisz do mnie.

Prowadzący:
Piotr Niklas, certyfikowany trener Familylab, ojciec 4 dzieci. Więcej o mnie family-lab.pl/piotr-niklas/

Jaką formę ma seminarium inspirujące?
Spotkanie ma charakter wykładowy. Trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie omawianego tematu. Webinarium trwa 1,5 godz, w formie spotkania online. Jest możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czata lub połączenia głosowego.