Dorosły jak latarnia morska - o przywództwie w rodzinie
Pełne miłości przywództwo w rodzinie

Cała władza w rodzinie należy do rodziców. Dzieci potrzebują przywództwa, bo brakuje im doświadczenia. Tam, gdzie brakuje przewodnictwa dorosłych, dzieci mają się źle.

• Jak matka i ojciec mogą być wspólnie przywódcami swojego stada?
  • Jakie wartości pomagają w byciu dobrym przywódcą?
  • Na czym oprzeć swój autorytet rodzica (nauczyciela)?

Jesper Juul pokazuje, że kluczowe są tutaj wartości, jakimi kierują się dorośli. Czy ważna jest dla nas autentyczność? Czy uczciwie bierzemy odpowiedzialność za swoje błędy? Czy uważamy dziecko za kogoś równego sobie pod względem godności osobistej? Czy szanujemy jego uczucia, marzenia i granice tak samo jak swoje?

Jesper Juul, autor bestsellera „Twoje kompetentne dziecko”, światowy autorytet w dziedzinie wychowania dzieci.

Termin:

• pt. 17.04, godz. 20.00 – 21.30
  • koszt uczestnictwa 38zł/osoba
  • forma: webinarium, uczestnictwo online
  • seminarium pod patronatem Familylab Polska
  • link do wydarzenia na Fb facebook.com/events/2620332381514359/

Zapisy i bilety:

Prowadzący:
Piotr Niklas, certyfikowany trener Familylab, ojciec 4 dzieci. Więcej o mnie family-lab.pl/piotr-niklas/

Jaką formę ma seminarium inspirujące?
Spotkanie ma charakter wykładowy. Trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie omawianego tematu. Webinarium trwa 1,5 godz. Jest możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czata lub połączenia głosowego.