Pomimo tego, że życie szkolne zdecydowanie zwolniło to nadal mamy okazję osiągać sukcesy! Tak się stało w przypadku dwójki Naszych Koleżanek i Kolegów Szymon Przybyło oraz Ida Masternak osiągnęli wysokie wyniki w konkursach, w których uczestniczyli.

77 uczniów z 53 szkół z województwa pomorskiego zostało zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego. Konkurs ten odbył się 27 lutego 2020 r. Szymon Przybyło uzyskał wynik 96% i tym samym stał się laureatem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego! Szymonie, gratulujemy wytrwałości, zdolności i życzymy kolejnych sukcesów!

Natomiast Ida Masternak wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „20 lat Harry’ego Pottera w Polsce”. Wśród 699 uczestników konkursu Ida zajęła II miejsce w kategorii Ilustracja 11-14 lat. Wykonana praca to portret Syriusza Blacka-czarodzieja i ojca chrzestnego głównego bohatera Harry’ego Pottera. Ido, gratulujemy artystycznych doznań i talentu! Czekamy na kolejne prace!