Świątecznie, rodzinnie, smacznie i wesoło…

Tak właśnie upłynął, 7 grudnia, Mikołajkowy Festyn w Szkole Podstawowej nr 39.

Stoiska przygotowane przez Uczniów i Rodziców uginały się pod ciężarem świątecznych pyszności: pierników, babeczek, ciasteczek, przetworów oraz własnoręcznie wykonanych aniołków, stroików i ozdób choinkowych.

Jak co roku, niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam nauczyciele występujący w przedstawieniu pt.: „Dwie siostry”. Zachwytom i uznaniom dla reżyserii oraz gry aktorskiej naszego grona pedagogicznego nie było końca!!

Podczas festynu nikt nie odczuwał głodu. Na przepyszne ciasta, placki, grochówkę, owoce w czekoladzie, sok owocowy, żelki, watę cukrową czy popcorn skusił się każdy z nas.

Można było również wysłuchać koncertu muzycznego przygotowanego przez uczniów klasy 7B.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Zwycięzcy nagrody głównej gratulujemy!

Aż szkoda, że to wszystko już za nami.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne świętowanie.

Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Gościom dziękujemy z całego serca!!! Dzięki Państwa hojności na konto Rady Rodziców udało się przekazać kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia

i szczęśliwego Nowego Roku 2020.