Szanowni Państwo

Do odwołania w naszej szkole trwa akcja protestacyjna pracowników oświaty. Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze organizowane są zgodnie z potrzebami.  Obiady nie są wydawane.

W poniedziałek rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów. W związku z tym lokalizacja świetlicy będzie zmieniona.  Proszę, aby śledzili Państwo komunikaty.  Klasom biorącym udział w Nowych Horyzontach Edukacji Filmowej odbywających się w kinie ŻAK zmieniony został termin spotkań.

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i gesty. Państwa wsparcie jest niezwykle ważne.

Informuję również, iż osoby, które przystąpiły do strajku od poniedziałku nie mają dostępu do dziennika elektronicznego. Zatem wszelkie pytania proszę kierować do sekretariatu.

Anna Ptasińska - Wojewoda