Szanowni Państwo,
W naszej szkole zostało przeprowadzone referendum strajkowe zorganizowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W referendum oddziału ZNP wzięło udział 75 pracowników uprawnionych do głosowani, co stanowi 91,57% ogólnej liczby uprawnionych. Za przeprowadzeniem strajku, opowiedziało się 92,11% biorących udział w głosowaniu. Informuję, że zgodnie z wynikami referendum pracownicy placówki wypowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji strajkowej.

Akcja rozpocznie się w dniu 08.04.2019 roku i będzie trwała do odwołania. Liczba osób biorących udział w akcji strajkowej będzie mi znana dopiero w poniedziałek 08.04.2019.
W miarę rozwoju sytuacji będę przekazywać informacje na bieżąco.

Na stronie internetowej szkoły sp39.edu.gdansk.pl oraz na naszym FB umieszczony zostanie list Pani Prezydent Gdańska oraz wykaz placówek nie biorących udziału w strajku.

Anna Ptasińska - Wojewoda